Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.

Dane firmy:

Firma:Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.
Ulica:Przyjaźni 52/1U
Kod pocztowy:53-030
Miasto:Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Telefon:71 346 18 86
E-mail:biuro@ronomed.pl
Strona www:http://www.ronomed.pl
Opis:Szanowni Klienci, jeżeli jesteście w tej chwili na etapie wymiany czy też poszukiwania profesjonalnego sprzętu medycznego do Waszych gabinetów rehabilitacyjnych, lekarskich ewentualnie większych obiektów medycznych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Ronomed. Od lat zajmujemy się handlem wyposażenia medycznego cenionych producentów polskich i zagranicznych. Jako wyłączny przedstawiciel i importer tych marek proponujemy Państwu obszerny wybór m.in. aparatów do fizykoterapii, specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego oraz mebli do wyposażenia klinik, szpitali i przychodni.
Swą dystrybucję realizujemy na terenie całego kraju, żeby w jeszcze bardziej efektywny sposób sięgać ze swoimi produktami tam, gdzie nas Państwo potrzebujecie. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że praktykowany przez nas model pracy, spełnia oczekiwania naszych Klientów, zapewniając wartościową współpracę na lata.
Salon firmowy spółki Ronomed mieści się we Wrocławiu. To właśnie tu wystawiamy nasze sztandarowe sprzęty oraz prezentujemy nowości.
Kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie - to motto przyświecające naszej działalności. Kładziemy nacisk przede wszystkim na rozwój. Dbamy o niezawodną jakość i funkcjonalność produktu, który oferujemy, żeby zawsze dawał szansę najlepszego zaopatrzenia, odnośnie do wymagań konkretnych nabywców.
Firma Ronomed służy Państwu fachowym doradztwem, jeśli chodzi o dobór sprzętu oraz mebli. Zapewniamy do tego dogodne opcje finansowania (raty, leasing), doskonałą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Nasi stali Klienci mogą liczyć na ciekawe rabaty, korzystając z przygotowanego przez nas programu lojalnościowego. Dobrze jest zaopatrywać się właśnie u nas - zachęcamy do współpracy!
Kategorie:Rehabilitacja
  7 dni 30 dni Wszystkie
Pozytywne: 0 0 0
Neutralne: 0 0 0
Negatywne: 0 0 0
  Ocena
Dokładność wykonania zlecenia: 0.00
Kontakt z wykonawcą zlecenia: 0.00
Czas realizacji zlecenia: 0.00
Cena wykonania zlecenia: 0.00
Od kogo Typ Data Zwrotny
Brak komentarzy do wyświetlenia!