Inżbud Błonie Plus Sp.z o.o. - Osiedle Dębinka

Dane firmy:

Firma:Inżbud Błonie Plus Sp.z o.o. - Osiedle Dębinka
Ulica:Wojska Polskiego 6
Kod pocztowy:05-101
Miasto:Nowy Dwór Mazowiecki
Województwo:Mazowieckie
Telefon:691993353
E-mail:
Strona www:http://osiedledebinka.pl
Opis:Marzysz o własnym domu pod Warszawą? Osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie segmentowej w Nowym Dworze Mazowieckim, jest nową inwestycją firmy Inżbud Błonie Sp. z o.o.. Firma aktywnie już od 7 lat z sukcesami inwestuje w budownictwo mieszkaniowe w Nowym Dworze Mazowieckim.

Osiedle Dębinka jest doskonałym miejsce dla rodzin, par szukających miejsca w doskonałej lokalizacji, jednocześnie blisko natury oraz wszelkich wygód codziennego życia - sklepów, szkół, przedszkoli.

Osiedle oferuje nam domy o powierzchni od 133 do 200 m2 oraz mieszkania na parterze z ogródkiem lub na 1 piętrze z poddaszem. Standard wykonania domów zapewnia możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Mieszkania wykonane są w standardzie deweloperskim.
Kategorie:Nieruchomości
Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka w Nowym Dworze Mazowieckim Osiedle Dębinka pod Warszawą Osiedle Dębinka pod Warszawą Osiedle Dębinka pod Warszawą
  7 dni 30 dni Wszystkie
Pozytywne: 0 0 0
Neutralne: 0 0 0
Negatywne: 0 0 0
  Ocena
Dokładność wykonania zlecenia: 0.00
Kontakt z wykonawcą zlecenia: 0.00
Czas realizacji zlecenia: 0.00
Cena wykonania zlecenia: 0.00
Od kogo Typ Data Zwrotny
Brak komentarzy do wyświetlenia!