Beauty4ever

Dane firmy:

Firma:Beauty4ever
Ulica:Wołodyjowskiego 52
Kod pocztowy:02-724
Miasto:Warszawa
Województwo:Mazowieckie
Telefon:22 22 43 176
E-mail:recepcja@beauty4ever.pl
Strona www:http://www.beauty4ever.pl/
Opis:Odkryj niezwykły świat zabiegów pielęgnacyjnych w Beuty4Ever i ciesz się chwilą przyjemności. Wykwalifikowani styliści wspierani przez najnowsze technologie pomogą dobrać Państwu indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych.

Piękna i szczupła sylwetka, zrelaksowane ciało oraz zdrowa i młodo wyglądająca skóra bez zmarszczek i przebarwień to marzenie każdej kobiety w każdym wieku. Na walkę z czasem i niedoskonałościami wyglądu pozwala współczesna kosmetyka. Wszystko to, czym dysponuje współczesna kosmetyka oferuje salon urody Warszawa DAY SPA Beauty4Ever.

Dbałość o jakość wykonywanych usług przekłada się również na staranny dobór personelu. Nasze Panie to wykwalifikowane kosmetolożki i fizjoterapeutki, z wieloma ukończonymi kursami, certyfikowane przez liczące się firmy kosmetyczne. Swoją wiedzę ugruntowały wieloletnią praktyką w znanych salonach kosmetycznych i SPA. U nas specjalizują się w wybranych przez siebie dziedzinach, przez co wykonują swoją pracę z przyjemnością. Również współpracujący z nami lekarze to uznani specjaliści w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Przy tym są osoby miłe i kulturalne, indywidualnie podchodzące do pacjentów, potrafiące zarówno doradzić, jak i odradzić zabieg.

Powodów, żeby wybrać właśnie Home Spa Beauty4Ever jest wiele, ale te trzy powinny przekonać każdego, kto ceni skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów pielęgnacyjnych:

Innowacyjność. Wykwalifikowany personel oferuje tylko sprawdzone metody, szukając jednocześnie nowości na rynku kosmetycznym. Inwestując w najnowszy sprzęt i kosmetyki światowych marek (Thalgo, O.P.I, Peggy Sage, Xtreme Lashes, Essie), salon stale podnosi poziom usług, starając się sprostać najwyższym wymaganiom.
Posiadamy najnowsze urządzenia Hi-Tech, takie jak Endermologia (jeden z najskuteczniejszych na rynku zabiegów antycellulitowych), laser frakcyjny CO2 (do usuwania blizn i rozstępów), zabiegi odchudzające: Exilis (odchudzanie i modelowanie sylwetki), lipoliza ultradźwiękowa, mezoterapia czy Velashape (połączenie masażu podciśnieniowego, mechanicznego, prądu RF i podczerwieni - można stracić w obwodach 7 cm po 4 zabiegach). Ponadto można skorzystać z manualnych zabiegów Thalgo (np. Algo-Slimming Treatment czy Micronized Marine Algae Body Wrap). Posiadamy również solarium oraz saunę Infrared. Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a także makijaż permanentny, opalanie natryskowe oraz wszelkiego rodzaju usługi z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp (manicure hybrydowy, pedicure, akryl, żel, lakierowanie Ombre i wiele innych).

Profesjonalny personel. Połączenie pasji z pracą to klucz do sukcesu zawodowego. Kosmetolożki Home Spa Beauty4Ever specjalizują się w konkretnych dziedzinach, dzięki czemu wykonują swoją pracę z przyjemnością. To osoby po studiach kosmetycznych, fizjoterapeutycznych, szkole wizażu i charakteryzacji, z wieloma ukończonymi kursami. Warto wymienić choćby dyplom Powszechnego Programu Profilaktycznego „Zdrowe nogi”. Home Spa Baauty4Ever jest także certyfikowanym salonem marek: Thalgo, Endermologie, O.P.I., Xtreme Lashes.

Domowa atmosfera. W Home Spa Beauty4Ever możesz nie tylko zadbać o ciało, poddać się zabiegom kosmetycznym, ale też odpocząć, zwolnić tempo, wyciszyć się. „Chcemy by klientki czuły się swobodnie, niemal jak u koleżanki na kawie” – takie jest motto salonu. W Home Spa Beauty4Ever napijesz się więc dobrej kawy, herbaty, porozmawiasz, poczytasz. Wszystko w otoczeniu świec i kwiatów. A wyciszenie i relaks – jak już wiemy – powoduje powstawanie samych dobrych pomysłów…

Zainspiruj się!
Kategorie:Medycyna Estetyczna
Uroda, Relaks
 
Beauty4ever Beauty4ever Beauty4ever
  7 dni 30 dni Wszystkie
Pozytywne: 0 0 0
Neutralne: 0 0 0
Negatywne: 0 0 0
  Ocena
Dokładność wykonania zlecenia: 0.00
Kontakt z wykonawcą zlecenia: 0.00
Czas realizacji zlecenia: 0.00
Cena wykonania zlecenia: 0.00
Od kogo Typ Data Zwrotny
Brak komentarzy do wyświetlenia!