Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek

Dane firmy:

Firma:Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek
Ulica:Kaskadowa 8
Kod pocztowy:71-784
Miasto:Szczecin
Województwo:Zachodniopomorskie
Telefon:602760571
E-mail:kontakt@anluks.pl
Strona www:http://anluks.pl
Opis:W 2005 roku kompetentny Andrzej Komorek utworzył firmę Anluks Elektroinstalatorstwo, aby świadczyć usługi dla swoich terenowych klientów w miejscowości Szczecin i w okolicach, a nawet całym województwie zachodniopomorskim. Założyciel organizacji czynnie rozkręca swoją firmę, zarówno gwarantując o jak najlepsze podejście do pracy i jak najwyższą jakość proponowanych usług.
Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek poprawnie poradzi sobie z dowolnymi armaturami elektrycznymi dzięki wieloletniemu istnieniu na polskim rynku a przy tym oferuje rywalizujące ceny oraz gwarancje na kompleksowe prace.

Usługi Anluks Elektroinstalatorstwo są wykonywane przez wykwalifikowaną załogę pracowników, którzy są równocześnie wizytówką działalności. Techniczne konsultacje i propozycja dotyczy między innymi:
-Instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych w obiektach mieszkalnych, fabrycznych i publicznych -armatura dokonana precyzyjnie z obowiązującymi normami i przepisami zapewniając bezpieczne i komfortowe użytkowanie
-Instalacji alarmowych - zabezpieczenia konkretnego obiektu przed włamaniem, rozbudowywanie wielokrotnie o czujniki powiadamiające o pożarze, czujniki dymu bądź gazu,
- Instalacji odgromowych - spełniająca rolę zabezpieczającą przed wyładowaniami atmosferycznymi, i minimalizująca efekty zwarć.
Oraz innych instalacji typu monitoringowe, domofonowe, wideodomofonowe czy zdalnego kierowania domowymi urządzeniami.
Kategorie:Elektroinstalatorstwo
Oświetlenie
Systemy Alarmowe
Usługi dla Domu
Usługi Elektryczne
Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek
  7 dni 30 dni Wszystkie
Pozytywne: 0 0 0
Neutralne: 0 0 0
Negatywne: 0 0 0
  Ocena
Dokładność wykonania zlecenia: 0.00
Kontakt z wykonawcą zlecenia: 0.00
Czas realizacji zlecenia: 0.00
Cena wykonania zlecenia: 0.00
Od kogo Typ Data Zwrotny
Brak komentarzy do wyświetlenia!