Pomarańczowe Ja - Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Dane firmy:

Firma:Pomarańczowe Ja - Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
Ulica:Grochowska 59 a
Kod pocztowy:60-339
Miasto:Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Telefon:608240260
E-mail:psycholog@terapiapoznan.pl
Strona www:http://terapiapoznan.pl
Opis:Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej „Pomarańczowe Ja” zaistniał z koncepcją, aby zaświadczać usługi terapii osobom dorosłym, jak i dzieciakom trudniących się w więziach z innymi czy w poszukiwaniu duchowego spokoju, który jest konieczny w naszym zwyczajnym życiu.
„Pomarańczowe Ja” kreuje się z grupy sprofilowanych psychologów, psychoterapeutów i trenerów prowadzących instruktaże psychologiczne i szkolenia kompetencji psychologicznych na terenie miasta Poznań.

„Pomarańczowe Ja” poprzez pouczenie i gotowość zawierania pomocy innym ludziom dynamicznie się rozwija, także poszerzając swój wachlarz usług.
W swojej ofercie Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ma liczne programy, które dostarczają osobom poszkodowanym przez los nadzieję na lepszą, nową przyszłość.
Usługi przedsiębiorstwa zapoczątkowują się poprzez konsultacje z wykwalifikowanymi psychologami lub psychiatrami, aby rozpoznać komplikacje a przede wszystkim wspomóc pacjenta w rozwiązaniu trudnej sytuacji. Dodatkowym krokiem jest terapia grupowa, która umożliwi oswoić się z podobnymi problemami u innych osób, a tym samym nadadzą pewności siebie. Również dla par i małżeństw powstała terapia, aby uporać się z komplikacjami we obustronnej komunikacji.
Kategorie:Lekarze Psycholodzy
Uzależnienia
 
  7 dni 30 dni Wszystkie
Pozytywne: 0 0 0
Neutralne: 0 0 0
Negatywne: 0 0 0
  Ocena
Dokładność wykonania zlecenia: 0.00
Kontakt z wykonawcą zlecenia: 0.00
Czas realizacji zlecenia: 0.00
Cena wykonania zlecenia: 0.00
Od kogo Typ Data Zwrotny
Brak komentarzy do wyświetlenia!